Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Email
bn: ইমেইল
