Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Subject
gu: વિષય

en: Send email
gu: ઇમેઇલ મોકલો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Sender name
gu: મોકલનારનુ નામ

en: Sender email
gu: મોકલનાર્નું ઈ-મેઈલ
