Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Subject
hu: Tárgy

en: Send email
hu: Email küldése

en: Message
hu: Üzenet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: States
hu: Állapotok

en: Email
hu: E-mail

en: State
hu: Állapot

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Send to
hu: Címzett

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: From email address
hu: Feladó email címe

en: Webform
hu: Űrlap

en: Enable debugging
hu: Hibakeresés engedélyezése

en: From name
hu: Feladó neve

en: Notification
hu: Értesítés

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Elements
hu: Elemek

en: Sender email address
hu: Küldő email címe

en: Sender name
hu: Feladó neve

en: Sender email
hu: Küldő e-mail címe

en: subject
hu: tárgy

en: Include files as attachments
hu: Fájlok tartalmazása mellékletként

en: Theme name
hu: Sminknév

en: Development settings
hu: Fejlesztői beállítások

en: Element key
hu: Elem kulcs
