Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Message
is: Skilaboð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: States
is: Stöður

en: Email
is: Netfang

en: State
is: Fylki

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Sender name
is: Nafn sendanda
