Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Send email
ml: ഇമെയിൽ അയയ്ക്കുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
