Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Email
ne: ईमेल
