Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Subject
sv: Ämne

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Message
sv: Meddelande

en: Default
sv: Förvald

en: States
sv: Lägen

en: Email
sv: E-post

en: State
sv: Läge

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Send to
sv: Skicka till

en: Attachments
sv: Bilagor

en: From email address
sv: Från e-postadress

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Enable debugging
sv: Aktivera felkodsavsökning

en: From name
sv: Från namn

en: Notification
sv: Avisering

en: Return path
sv: Sökväg att återgå till

en: Sender email address
sv: Avsändarens e-postadress

en: Sender name
sv: Avsändarens namn

en: Sender email
sv: Avsändarens e-post

en: Theme name
sv: Namn på tema

en: Development settings
sv: Utvecklarinställningar
