Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: Message
az: Mesaj

en: Default
az: Susmaya görə

en: States
az: Dövlətlər

en: State
az: Dövlət

en: Sender name
az: Göndərən adı

en: Sender email
az: Göndərən e-poçt
