Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Subject
hi: विषय

en: Send email
hi: ईमेल भेजें

en: Message
hi: संदेश

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: States
hi: अवस्थाएं

en: Email
hi: ईमेल

en: State
hi: अवस्था

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Twig
hi: ट्विग
