Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Subject
be: Тэма

en: Send email
be: Адправіць email

en: Message
be: Паведамленне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Send to
be: Адрасаты

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Webform
be: Анкета

en: Development settings
be: Налады распрацоўкі
