Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Body
cs: Text

en: Subject
cs: Předmět

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Message
cs: Zpráva

en: Default
cs: Výchozí

en: States
cs: Stavy

en: Email
cs: E-mail

en: State
cs: Stav

en: Send to
cs: Poslat komu

en: Attachments
cs: Přílohy

en: From email address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: Notification
cs: Oznámení

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: Sender email
cs: E-mail odesílatele

en: Include files as attachments
cs: Vložit soubory jako přílohy

en: Theme name
cs: Název tématu vzhledu
