Webform double opt-in (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Send email
hy: Ուղարկել նամակ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Email
hy: Էլ. փոստ
