Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Email
ku: ئیمێل

en: Attachments
ku: پاشکۆکان
