Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Message
mn: Зурвас

en: Default
mn: Анхны утга

en: Email
mn: Имэйл
