Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: Default
ps: تلواله

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Theme name
ps: ویینه نوم
