Webform double opt-in (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: Send email
te: ఈ మెయిల్ పంపించు

en: Message
te: సందేశం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Attachments
te: జోడింపులు
