Webform Email Confirmation Link (1.0.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: To:
cs: Komu:

en: Never
cs: Nikdy

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Notification
cs: Oznámení

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva

en: Redirect path
cs: Cesta pro přesměrování
