Webform Email Confirmation Link (1.0.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: To:
ca: Per a:

en: Never
ca: Mai

en: Plain text
ca: Text pla

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Email confirmation
ca: Confirmació per correu electrònic

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: Notification
ca: Notificació

en: Confirmation message
ca: Missatge de confirmació

en: How it works
ca: Com funciona
