Webform Email Confirmation Link (1.0.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Never
el: Ποτέ

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: About
el: Περί

en: Notification
el: Ενημέρωση
