Webform Email Confirmation Link (1.0.3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Attachments
et: Manused

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond
