Webform Email Confirmation Link (1.0.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: Confirmation message
fi: Vahvistusviesti

en: Redirect path
fi: Uudelleenohjauspolku
