Webform Email Confirmation Link (1.0.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Plain text
hi: सादा टेक्स्ट

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: About
hi: के बारे में

en: How it works
hi: यह किस प्रकार काम करता है
