Webform Email Confirmation Link (1.0.3) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: To:
hu: Címzett:

en: Never
hu: Soha

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Email confirmation
hu: Megerősítés e-mailben

en: From:
hu: Feladó:

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás

en: Notification
hu: Értesítés

en: Confirmation message
hu: Beküldés utáni üzenet

en: How it works
hu: Hogyan működik

en: Redirect path
hu: Átirányítási útvonal

en: Theme:
hu: Smink:

en: CC:
hu: Másolat:
