Webform Email Confirmation Link (1.0.3) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: To:
nl: Aan:

en: Never
nl: Nooit

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Email confirmation
nl: E-mailbevestiging

en: From:
nl: Van:

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: Notification
nl: Melding

en: Confirmation message
nl: Bevestigingsbericht

en: How it works
nl: Hoe het werkt

en: Redirect path
nl: Doorverwijspad

en: Theme:
nl: Thema:

en: Create a webform
nl: Een webformulier maken

en: Debugging is enabled
nl: Debugging is ingeschakeld

en: Settings:
nl: Instellingen:

en: Reply to:
nl: Antwoord aan:

en: Add the option to send confirmation emails for webform submitters
nl: Biedt de optie om bevestigingsemails te verzenden naar formulier-inzenders.
