Webform Email Confirmation Link (1.0.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: To:
oc: A :

en: Never
oc: Pas jamai

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: From:
oc: De :

en: About
oc: A prepaus
