Webform Email Confirmation Link (1.0.3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: To:
pl: Do:

en: Never
pl: Nigdy

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Attachments
pl: Załączniki

en: From:
pl: Od:

en: Subject:
pl: Temat:

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Confirmation message
pl: Wiadomość potwierdzająca

en: Redirect path
pl: Ścieżka przekierowania
