Webform Email Confirmation Link (1.0.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: To:
vi: Đến:

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: From:
vi: Từ:

en: Subject:
vi: Chủ đề:

en: About
vi: Giới thiệu

en: Confirmation message
vi: Thông báo xác nhận
