Webform Email Confirmation Link (1.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Never
sk: Nikdy

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania
