Webform Email Reply (2.0.4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Email
hu: E-mail

en: From
hu: Honnan

en: Send
hu: Küldés

en: Webform
hu: Űrlap

en: Reply
hu: Válasz
