Webform Email Reply (2.1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Email
eu: Eposta

en: From
eu: Nondik

en: Send
eu: Bidali

en: Reply
eu: Erantzun
