Webform Email Reply (2.1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: None
fr: Aucun(e)

en: Attachment
fr: Élément joint

en: Email
fr: Courriel

en: From
fr: A partir de

en: Send
fr: Envoyer

en: Reply
fr: Répondre
