Webform Email Reply (2.1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Email
lt: El. paštas

en: From
lt: Nuo

en: Send
lt: Siųsti

en: Webform
lt: Web forma

en: Reply
lt: Atsakyti
