Webform Email Reply (2.1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: None
vi: Không có

en: Message
vi: Thông điệp

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: Email
vi: Thư điện tử

en: From
vi: Từ

en: Send
vi: Gửi

en: Reply
vi: Phản hồi
