Webform Email Reply (3.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Attachment
ast: Axuntu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: From
ast: De

en: Send
ast: Unviar
