Webform Email Reply (3.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bn: বিষয়

en: None
bn: একটিও নয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Attachment
bn: সংযুক্তি

en: Email
bn: ইমেইল
