Webform Email Reply (3.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Attachment
cs: Příloha

en: Email
cs: E-mail

en: From
cs: Od

en: Send
cs: Poslat

en: Reply
cs: Odpovědět
