Webform Email Reply (3.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Subject
et: Teema

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: #
et: nr

en: Attachment
et: Manus

en: Email
et: E-kiri

en: From
et: Kellelt

en: Send
et: Saada

en: Webform
et: Veebivorm

en: Reply
et: Vasta
