Webform Email Reply (3.0.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: None
it: Nessuno

en: Message
it: Messaggio

en: Attachment
it: Allegato

en: Email
it: E-mail

en: From
it: Da

en: Send
it: Invia

en: Reply
it: Rispondi
