Webform Email Reply (3.0.0) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ms: Subjek

en: None
ms: Tiada

en: Message
ms: Mesej

en: Attachment
ms: Lampiran

en: Email
ms: E-mel

en: From
ms: Daripada

en: Send
ms: Hantar

en: Reply
ms: Balas
