Webform Email Reply (3.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: From
my: မှ

en: Reply
my: ပြန်စာ
