Webform Email Reply (3.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Email
ne: ईमेल

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
