Webform Email Reply (3.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Attachment
ar: المرفق

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: From
ar: من

en: Send
ar: أرسل

en: Reply
ar: رد
