Webform Email Reply (3.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Attachment
az: Qoşma

en: From
az: Kimdən

en: Reply
az: Cavab verin
