Webform Email Reply (3.0.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Attachment
cy: Atodiad

en: From
cy: Gan

en: Send
cy: Anfon

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Reply
cy: Ateb
