Webform Email Reply (3.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Subject
da: Emne

en: None
da: Ingen

en: Message
da: Meddelelse

en: Attachment
da: Bilag

en: Email
da: E-mail

en: From
da: Fra

en: Webform
da: Webformular

en: Reply
da: Svar
