Webform Email Reply (3.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Subject
gu: વિષય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Send
gu: મોકલો

en: Reply
gu: જવાબ
