Webform Email Reply (3.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Attachment
hr: Prilog

en: Email
hr: E-pošta

en: From
hr: Od

en: Send
hr: Pošalji

en: Reply
hr: Odgovor
