Webform Email Reply (3.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Reply
hy: Պատասխան
