Webform Email Reply (3.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Subject
id: Judul

en: None
id: Tiada

en: Message
id: Pesan

en: Attachment
id: Lampiran

en: From
id: Dari

en: Send
id: Kirim

en: Reply
id: Balas
