Webform Email Reply (3.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Send
jv: Kirim

en: Reply
jv: Balesan
